Patience...

Navigation

Доставка

Доставка новою поштою.

Доставка укрпоштою.

Самовивіз.

Доставка

Доставка новою поштою.

Якщо замовлення погоджено на відправку до 11:00 відправка відбувається в той же день, окрім неділі та святкових днів. Якщо замовлення погоджено після 11:00 відправка відбувається на наступний робочий день. Термін доставки зазвичай складає 1-2 робочих дні.

Безкоштовна доставка замовлень на суму від 1000 грн., якщо відправка накладним платежем то повернення коштів оплачує покупець. Види доставки новою поштою: адресна кур’єрська доставка або доставка до відділення нової пошти.

Термін зберігання на відділенні нової пошти 5 днів з моменту прибуття посилки, якщо Ви не забрали вашу посилку нараховується комісія згідно тарифів перевізника. Товар який було відправлено накладним платежем через 5 днів автоматично повертається відправнику. Наступні замовлення таким покупцям відбуватимуться тільки по передоплаті.

Доставка укрпоштою.

Якщо замовлення погоджено на відправку до 11:00 відправка відбувається в той же день, окрім неділі та святкових днів. Якщо замовлення погоджено після 11:00 відправка відбувається на наступний робочий день. Термін доставки зазвичай складає від 2-х до 5-ти днів в залежності від географічної віддаленості пункту призначення..

Безкоштовна доставка замовлень на суму від 700 грн., якщо відправка накладним платежем то повернення коштів оплачує покупець. Вартість доставки замовлень до 700 грн складає 20 грн і додається до суми Вашого замовлення.

Термін зберігання на відділенні пошти 5 днів з моменту прибуття посилки, якщо Ви не забрали вашу посилку нараховується комісія згідно тарифів перевізника. Товар який було відправлено накладним платежем через 5 днів автоматично повертається відправнику. Наступні замовлення таким покупцям відбуватимуться тільки по передоплаті.

Оплата

Готівкова

1. Готівкою при отриманні товару у відділенні пошти або при самовивозі (Дивіться «Доставка»).

На картку ПриватБанку

Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми

Visa и MasterCard

Онлайн з банківською картою Visa або MasterCard

parallax image parallax image parallax image parallax image parallax image parallax image parallax image parallax image