Patience...
parallax image parallax image parallax image parallax image parallax image parallax image parallax image parallax image

1. Оплата

На картку ПриватБанку

Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку, через термінали самообслуговування або за допомогою сервісу веб-банкінгу.

Готівкова

Готівкою при отриманні товару у поштових відділеннях (з урахуванням діючих тарифів за послуги з «зворотної доставки» коштів).

Враховуючи той факт, що почастішали випадки неявки замовника за відправленим замовленням з послугою «зворотної доставки», ми змушені, при відправці замовлення ввести авансовий платіж у сумі 100 грн.(поштові витрати на доставку і повернення замовлення). Решту суми замовлення вказується у сумі «зворотної доставки».

2. Сроки доставки

Якщо замовлення оплачене до 12:00 відправка відбувається в той же день, окрім суботи, неділі та святкових днів.

Якщо оплата проведена після 12:00 відправка відбувається на наступний робочий день. Термін доставки по Україні, зазвичай складає 1-4 робочих дні (в залежності від географічного розташування).

Якщо, клієнт замовляє доставку замовлення з послугою «зворотної доставки грошових коштів», то вартість такої послуги оплачується клієнтом при отриманні замовлення у відділенні «Нової Пошти» (згідно діючих тарифів).

Увага!

Під час святкових днів та літніх канікул, уточнюйте, будь ласка, графік роботи та відправки замовлень нашого інтернет-бутіка перед оформленням замовлення.

3. Види і вартість доставки

Безкоштовна доставка замовлень на суму від 1000 грн.

Вартість доставки замовлення на суму до 1000 грн. оплачується замовником згідно діючих тарифів в залежності від обраного замовником виду доставки.

Під час оформлення замовлення, перевірте правильність вказаного контактного номера телефону, адресу відправки та ФІП одержувача. У разі допущення помилок, зв’яжіться з нами за контактним номером телефону.

Види доставки : від відділення до відділення «Нова Пошта» та «Укрпошта» по території України, згідно умов роботи відповідного перевізника.

- Доставка до відділення «Нова Пошта

Термін зберігання на відділенні «Нової пошти» 7 днів з моменту прибуття посилки. Якщо Ви не забрали вашу посилку через 7 днів автоматично повертається відправнику.

Переконливо просимо наших покупців, у разі затримки повідомлення про прибуття замовлення зв’язуватися з поштовими відділеннями використовуючи номер декларації про відправлення, який обов’язково Вам повідомляє наш менеджер.

- Доставка Укрпоштою: доставка до відділення Укрпошти

Термін доставки зазвичай складає від 2-х до 10-ти днів в залежності від географічної віддаленості пункту призначення.

Безкоштовна доставка замовлень на суму від 1000 грн., якщо замовником використовується послуга «післяплати», то повернення коштів оплачує покупець. Вартість доставки замовлень складає від 30 грн.

Термін зберігання на відділенні пошти 10 днів з моменту прибуття посилки, якщо Ви не забрали вашу посилку через 10 днів, вона автоматично повертається відправнику.