Patience...
parallax image parallax image parallax image parallax image parallax image parallax image parallax image parallax image

Обмін і повернення

Сервіс «Westernbrands» спрямований на створення всіх необхідних умов для впевненої і комфортної покупки. Примірка, як кращий спосіб точно визначити, чи підходить дитині та чи інша річ, на жаль, неможлива в області онлайн-торгівлі. Але виключити неприємні сюрпризи, допоможе вам знання зросту дитини і базових вимірів для вибору одягу (обхвату грудей, талії, стегон). Переконливо просимо Вас, здійснюючи замовлення, перевірити відповідність розмірної сітки бренду росту Вашої дитини і базовим параметрам.

У разі сумніву, персональна порада менеджера і індивідуальний замір виробу допоможе вибрати саме те, що Вам потрібно!

Умови обміну/повернення

Інтернет-бутік «Westernbrands» гарантує обмін і повернення виробів протягом 14 днів з моменту покупки, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» якщо:

  • товар не використовувався і не має слідів носіння
  • збережено його товарний вигляд (етикетка, цінник, фірмова упаковка)
  • Не існує модних брендів, що пропонують ідеальний розмірний ряд що враховує всі особливості дитини. У будь-якого виробника є колекції, що злегка відрізняються від його розмірної сітки. Діти, як і дорослі, буваю різної,  а часом не самої стандартної комплекції. Виходячи з цього, не буває і ідеальних покупців, завжди вибирають одяг безпомилково.

Товар належної якості буде прийнятий на обмін або повернення, якщо дотримані всі перераховані вище умови. Повернення грошової суми за покупку здійснюється протягом 1-4 робочих днів після отримання посилки і перевірки стану товару, що підлягає поверненню.

Витрати поштової пересилки «Укр Поштою» або «Новою поштою» з обміну або поверненню товарів належної якості оплачує покупець. Винятком є ​​повернення / обмін товару через наявність браку

Щоб швидко оформити всі формальності, будь ласка, повідомте  нас про повернення або обмін товару, будь-яким зручним для Вас способом:

листом на електронну пошту westernbrands.ua@gmail.com або по телефону +380667545958